Diana Hamilton-Jones, vrijwilliger hondenbezoekjes in De Houttuinen

“Ik hoop dat iemand dit later ook voor mij doet”

Vrijwilliger bij Zorgbalans?

Bekijk hieronder de mogelijkheden om de gewenste vacature te vinden.




Neem contact met ons op

Zorgbalans is altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers. Mensen die zich, elke week of slechts af en toe, willen inzetten voor onze bewoners en cliënten.

De Coördinatoren Vrijwilligers van onze woonzorglocaties of de Programmacoördinatoren van onze ontmoetingscentra vertellen je graag meer over de mogelijkheden. Samen met jou zoeken ze naar vrijwilligerswerk dat aansluit bij jouw wensen, talenten of hobby’s.

Wij stellen ons graag aan je voor

Anita van Duin

Ontmoetingscentrum Heemstroom & Bollenstroom

Tel. nummer Heemstroom: 023-8 91 38 91
Tel. nummer Bollenstroom: 023 – 8 918 918

zie hierboven
a.van.duin@zorgbalans.nl

Arien Gude

Kennemerduin

023-8914995
a.gude@zorgbalans.nl

Carla Bot

W.F. Visserhuis

0255-549778
c.bot@zorgbalans.nl

Carola Zwanenburg

Recruiter / Activiteitenbegeleiding Breezicht

0255-549057
c.zwanenburg@zorgbalans.nl

Diana Klaver

Velserduin IJmuiden

0255-562100
d.klaver@zorgbalans.nl

Erna Bakker

Parkzicht

023-8915415
e.bakker@zorgbalans.nl

Jenneke Valentijn

De Houttuinen

023-8912240
j.valentijn@zorgbalans.nl

Leonie Knijnenburg

De Moerberg

0255-561500
l.knijnenburg@zorgbalans.nl

Leontine Molenkamp

Molenweid

0255-548100
l.molenkamp@zorgbalans.nl

Leontine Trijber

Ontmoetingscentrum Zandstroom & Zwaluwstroom

Tel. Zandstroom: 023 – 891 38 83
Tel. Zwaluwstroom: 06 – 139 399 82

zie hierboven
l.trijber@zorgbalans.nl

Liesbeth de Weerd

Zuiderhout

023–8913537
l.de.weerd@zorgbalans.nl

Marijke de Jong

Huis ter Hagen

0255-548112
m.de.jong@zorgbalans.nl

Marja van Stein

Breezicht

0255-549057
c.zwanenburg@zorgbalans.nl

Marjolein Binkhorst

Huis ter Hagen

0255-548142
m.binkhorst@zorgbalans.nl

Mick Flieringa

Ontmoetingscentrum Polderstroom & Schulpen

Tel. nummer Polderstroom: 023- 891 8918
Tel. nummer Schulpenstroom: 06 – 46 33 12 27

zie hierboven
m.flieringa@zorgbalans.nl

Mireille Oosterhof

Ontmoetingscentrum Bloemenstroom

023 – 8 918 918
m.oosterhof@zorgbalans.nl

Monique de Lange

De Heemhaven

023-8916162
m.de.lange@zorgbalans.nl

Nicoline Vrouwe

Ontmoetingscentrum Zeestroom

06-19275037
zeestroom@zorgbalans.nl

Sabine van Haastrecht

Ontmoetingscentrum Europastroom & Spaarnestroom

Tel. nummer Europastroom: 06-82872773
Tel. nummer Spaarnestroom: 06 – 22 90 60 97

zie hierboven
s.van.haastrecht@zorgbalans.nl

Thara Raspoort

Breezicht

0255 – 549 000
t.raspoort@zorgbalans.nl

Wendy Philippo

Den Weeligenberg

023-8911800
w.philippo@zorgbalans.nl

Yvonne Dijkshoorn

Kennemerduin

023-8914719
y.dijkshoorn@zorgbalans.nl
Realisatie goeiezaak.com | Copyright © 2017 Zorgbalans